Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Relacja z targów SPAWALNICTWO, STOM-TOOL

 

W wystawach związanych z obróbką blach, metali i spawalnictwem STOM-BLECH, STOM-TOOL, SPAWALNICTWO udział wzięło ponad 400 firm z całego świata. To liderzy branży pokazujący najnowocześniejszy sprzęt także w sposób dynamiczny.

 

Ogromne zainteresowanie specjalistów, firm i zwiedzających Salonem Technologii Obróbki Metali STOM zaowocowało w tym roku podziałem imprez na STOM-TOOL targi obróbki materiałów, obrabiarek i narzędzi oraz STOM-BLECH targi obróbki blach.

 

Na STOM-TOOL 2012 w Kielcach zaprezentowane zostały najnowsze technologie, obrabiarki, maszyny i narzędzia oraz materiały stosowane do obróbki metali. Swoje stoiska miały tu także instytucje, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe. Targi zostały wysoko ocenione przez wystawców.

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach. Zainteresowanie było duże, przeprowadziliśmy kilka interesujących rozmów. Przyjechaliśmy do Kielc już po raz piąty, oprócz Kielc będziemy obecni jeszcze tylko na jednej polskiej wystawie. Nasza firma jest coraz bardziej znana i ceniona w branży, a udział w targach pozwala nam na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami. To żywa reklama naszych produktów, a wyróżnienia zdobyte w Kielcach podnoszą prestiż marki. Termin targów jest bardzo dobry.


Janusz Kasprzyk

Dyrektor Techniczny FATPOL

 

- Jesteśmy zadowoleni z udziału w targach. Widać zwiększającą się liczbę zwiedzających. W Kielcach podoba nam się nowoczesna infrastruktura i korzystne ceny noclegów. To duży plus dla wystawców, zwłaszcza zagranicznych.

 

Siegfried Cichon

Właściciel PHMET

 

Na STOM-BLECH 2012 w Kielcach zaprezentowane zostały najnowsze technologie i maszyny do obróbki blach m.in. nowoczesne cięcia laserowe i wodą, gięcie, wykrawanie czy malowanie. Nie zabrakło maszyn i narzędzi oraz materiałów stosowanych do obróbki blachy. Pojawiły się innowacyjne metody grawerowania, szlifowania czy polerowania.

 

- Pierwszy dzień był rewelacyjny, zainteresowanie zwiedzających jest ogromne. Pod względem organizacyjnym wszystko przebiega rewelacyjnie jak zawsze. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.

 

Łukasz Zawada AEP

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach. Frekwencja była doskonała, zainteresowanie ogromne.

 

Grzegorz Siejek

Specjalista ds. Sprzedaży STIGAL

 

Patronat honorowy nad imprezami objął Minister Gospodarki. Patronat merytoryczny Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Wydział Mechaniczny Politechniki Radomskiej oraz Politechnika Świętokrzyska.

 

Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO organizowane były przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic oraz Polską Izbą Spawalniczą z Warszawy. W ramach wystawy prezentowane były najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne. Wystawie towarzyszyły pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania. Wśród produktów znaleźć można było kilkadziesiąt premier i nowości.

 

- Na targach jesteśmy niezmiennie od pięciu lat. Targi dają nam przede wszystkim doskonałą okazję do kontaktu z potencjalnymi klientami. Są też świetną reklamą naszych produktów.

 

Adam Piechocki

Specjalista ds. Pomiarów SAP

 

W tym samym czasie w halach Targów Kielce odbyły się po raz piętnasty Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM i trzecie Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. 

 

11-04-2012

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz