Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

XVI Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH

XVI Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH

 

Targi CONTROL – TECH odbędą  się w Kielcach już po raz szesnasty,  w ubiegłym roku zostały rozszerzone o kolejną branżę – badania nieniszczące.  Zakres branżowy targów jest zatem bardzo szeroki – obejmuje przyrządy i maszyny pomiarowe, urządzenia pomiarowe specjalnego zastosowania, elementy do urządzeń pomiarowych i badawczych, oprogramowania komputerowe, systemy elektroniczne, a także aparatura analityczna i urządzenia do prób nieniszczących.

Tegoroczną wystawę wzbogacą praktyczne warsztaty firmy Everest Polska na temat „Pomiarów w Badaniach Wizualnych”. Spotkanie ma na celu pokazać jak w praktyce można mierzyć  metodą porównawczą, stereo, cienia  (ShadowProbe) oraz pomiarem fazowym 3D.

Zeszłoroczna edycja CONTROL- TECH cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i specjalistów, kontrahentów czy naukowców.  Swoją ofertę zaprezentowali liderzy branży – blisko 100 największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych.

Targi CONTROL – TECH to okazja do zapoznania się z nowościami branżowymi i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

18-09-2012

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz