Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Wyróżnienie dla FENIX 200PFC

 

 

 

 

W Expo Silesia zakończyła się tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2012 – czołowej imprezy spawalniczej w Europie Środkowej. 


 

Na targach swoje nowości zaprezentowało wielu wystawców, m.in. Kuhtreiber s.r.o., Kemppi sp. z o.o., Fronius, Stigal, Supra, Eckert, Multimet, F.N. Glob, itp. 


 

Wśród nich czeski producent urządzeń spawalniczych Kuhtreiber zaprezentował oficjalnie najnowszą linię spawarek FENIX

 

Największemu zainteresowaniu cieszyło się topowy model FENIX 200 PFC, technologia PFC gwarantuje stabilny proces spawalniczy przy skokach napięcia w sieci elektrycznej również przy zasilaniu z długich przedłużaczy jak i przy podłączeniu do agregatu prądotwórczego bez widocznych zmian na łuku spawalniczym. Urządzenie jest w stanie pracować już od 90 V w sieci elektrycznej.


 

FENIX 200 PFC jest w stanie na tym samym bezpieczniku z sieci uzyskać o 40% wyższą moc w porównaniu do klasycznych urządzeń spawalniczych (np. tam gdzie klasyczna spawarka wybija bezpieczniki przy 150 A, FENIX 200 PFC spawa bez problemu prądem 200 A).


W konkursie na najlepsze produkty prezentowane przez wystawców targów ExpoWELDING 2012, Producent Kuhtreiber s.r.o. został nagrodzony wyróżnieniem za spawarFenix 200PFC, jako urządzenie spawalnicze do metody MMA + TIG LIFT ARC

 

 

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.


 

 

 

 

 

 

 


 

 

24-10-2012

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz