Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Expo Welding 2010

Już za trzy miesiące w Expo Silesia rozpoczną się Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING, na które zapraszają Kolporter EXPO oraz Instytut Spawalnictwa z Gliwic.
Obecnie trwają gorące przygotowania do czołowego w Polsce wydarzenia targowego dedykowanego dla branży spawalniczej.

Zapraszamy w dniach 19-21 października 2010  -  Expo Silesia w Sosnowcu.


DOŁĄCZ DO LIDERÓW BRANŻY SPAWALNICZEJ !

Swoją obecność na targach ExpoWELDING 2010 potwierdziły już wiodące firmy w branży: ESAB, LINCOLN ELECTRIC BESTER, ABICOR BINZEL Technika Spawalnicza, KEMPPI, CLOOS POLSKA, LINDE GAZ POLSKA, AIR PRODUCTS, RYWAL-RHC, AIR LIQUIDE POLSKA, ABB,  MESSER POLSKA, MESSER EUTECTIC CASTOLIN oraz oczywiście INSTYTUT SPAWALNICTWA.Dlaczego warto uczestniczyć w targach ExpoWELDING 2010?

  • największe targi spawalnicze w Polsce
  • obecność liderów branży spawalniczej
  • honorowy Patronat Ministra Gospodarki
  • konferencja naukowo-techniczna Instytutu Spawalnictwa z Gliwic
  • targom ExpoWELDING towarzyszyć będą dwie imprezy: Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET oraz Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT

 

W uroczystym otwarciu Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2010, potwierdzili udział znakomici goście z czołowych europejskich instytucji branżowych:
 

- prof. dr Inż. Ulrich Dilthey, Prezydent Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa
- Tim Jessop, Prezydent Europejskiej Federacji Spawalniczej
- prof. dr hab. inż. Jan Pilarczyk, Dyrektor Instytutu Spawalnictwa z Gliwic
 
Targom ExpoWELDING wzorem poprzedniej edycji towarzyszyć będzie konferencja naukowo-techniczna zatytułowana "Zaawansowane technologie spawalnicze" organizowana przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic. 
 
ExpoWELDING to przede wszystkim promocja krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw z branży spawalniczej. To także miejsce gdzie autorzy nowoczesnych rozwiązań będą mieli okazję do przedstawienia swoich najnowszych osiągnięć.

 

Wystawcy po raz kolejny będą mieli okazję skorzystać z obiektu targowo - wystawienniczego. Zlokalizowane w Sosnowcu Centrum Expo Silesia spełnia europejskie normy w zakresie wystawiennictwa, jest doskonale skomunikowane i nowocześnie wyposażone. To atuty, które już zostały docenione przez uczestników targów spawalniczych w 2008 roku.

 

 

żródło: Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING

 

31-05-2010

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz