Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Bezpieczniejsze spawanie dzięki nowej przyłbicy Speedglas 9100 FX


Firma 3M Poland, oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji, wprowadza na rynek rozkładaną przyłbicę Speedglas 9100 FX z samościemniającym się filtrem (ADF) oraz wizjerem ochronnym. Większe pole widzenia oraz wyższy poziom ochrony dróg oddechowych (klasa TH3) gwarantują użytkownikom nowego produktu 3M bezpieczniejsze i bardziej komfortowe warunki pracy.

Tak jak w przypadku poprzednich modeli, przyłbica Speedglas 9100 FX wyposażona jest w automatyczne filtry, które zaciemniają się w momencie zajarzenia łuku spawalniczego i ponownie rozjaśniają po zaprzestaniu spawania, zapewniając przez cały czas ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Nowością produktu jest natomiast większa (17x10 cm), przejrzysta szybka ochronna, która jest odpowiednio wyprofilowana, dzięki czemu zwiększa się pole widzenia w każdą stronę. Ponadto jest ona kompatybilna z większością półmasek filtrujących, które chronią użytkownika przed niebezpiecznymi zanieczyszczeniami powietrza.

Dzięki innowacyjnym technologiom i znajomości warunków pracy spawaczy, stale podnosimy jakość produktów 3M, gwarantując naszym klientom bezpieczeństwo i większy komfort pracy. Najlepszym przykładem takich działań jest nowa przyłbica Speedglas 9100 FX. Dzięki większemu polu widzenia, doskonałej optyce, zastosowaniu różnych stopni zaciemnienia (5, 8, 9 – 13) oraz zwiększonej ochronie uszu i szyi może ona być stosowana z powodzeniem w każdym przemyśle – mówi Marta Kapała, senior marketing coordinator w dziale Bezpieczeństwa Pracy w 3M Poland. 
Równowaga pomiędzy wygodą a dużą trwałością nowej przyłbicy jest szczególnie ważna w przypadku osób, które przez wiele godzin narażone są na działanie szkodliwego promieniowania oraz zanieczyszczeń– dodaje Kapała.
 
Przyłbica Speedglas 9100 FX została wyposażona w filtry z możliwością zmiany ustawień w zależności od indywidualnych preferencji spawacza. Nowy produkt 3M spełnia wszelkie wymagane normy techniczne.

 

15-02-2011

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz