Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Otwarcie fabryki Kemppi w Indiach

Kemppi uruchomiło fabrykę w Indiach 

Wiodący dostawca urządzeń i rozwiązań spawalniczych, fińska firma Kemppi Oy otworzyła w indyjskim mieście Chennai zakład produkcyjny wytwarzający sprzęt spawalniczy przeznaczony na rynek lokalny. Ceremonia otwarcia filii i fabryki odbyła się w tradycyjnym indyjskim stylu, w środę 19 stycznia 2011 roku. Nowo otwarta fabryka jest pierwszą tego typu jednostką poza Finlandia. 

 Firma Kemppi, działa na rynku indyjskim od lat 70. XX wieku, przez ten czas ta fińska marka stała się w regionie dobrze znana i ceniona. Celem utworzenia lokalnego oddziału i zakładu produkcyjnego jest umocnienie pozycji Kemppi na jednym z najszybciej rozwijających się rynków świata.

"Nasza współpraca z dystrybutorami, od dawna układa się bardzo dobrze, jednak lokalna produkcja jest niezwykle istotna w uzyskaniu odpowiedniej pozycji na rynku indyjskim", mówi Anssi Rantasalo CEO firmy Kemppi.

 Pracownicy indyjskiego zakładu produkcyjnego Kemppi przeszli szkolenie w Finlandii, a pierwsze maszyny wyprodukowane przez fabrykę w Chennai ujrzą światło dzienne już na wiosnę. Będą to urządzenia HiArc M400i do spawania metodą MIG/MAG.

 Poprzez założenie filii oraz uruchomienie zakładu produkcyjnego, Kemppi daje znać, iż jest silnym konkurentem w tym regionie ekonomicznym.

Filia umożliwia lokalną sprzedaż, dostawy oraz prace serwisowe.

"Chcemy jeszcze lepiej służyć naszym hinduskim klientom, jednocześnie umacniając naszą pozycję w regionie" podsumowuje Rantasalo.

 

 

01-03-2011

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz