Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Cięcie, szlifowanie, technologie łączenia w Sosnowcu

3-5 marca 2015 - cięcie, szlifowanie, technologie łączenia oraz technika laserowa w Sosnowcu

 

Firma Expo Silesia zaprasza do odwiedzenia premierowych Targów Technologii Cięcia ExpoCUTTING, Targów Technologii Szlifowania GRINDexpo, Targów Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO oraz kolejnej już edycji Targów Techniki Laserowej LASERexpo, które odbędą się w Expo Silesia w dniach od 3 do 5 marca br.

 

Powyższym wydarzeniom towarzyszyć będą bardzo wartościowe spotkania merytoryczne. M.in. 3 marca, tj. wtorek odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Expo Silesia seminarium pt. Lasery – współczesne zastosowania przemysłowe. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania oraz Targi Techniki Laserowej LASERexpo. Partnerami z kolei są firmy: RENISHAW, ROFIN oraz R.I.LAS. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.laserexpo.pl. Seminarium ma charakter otwarty – dla zwiedzających udział jest bezpłatny.

 

Kolejnym istotnym wydarzeniem podczas targów jest AKADEMIA SZLIFOWANIA KLINGSPOR. Akademia to projekt edukacyjny skierowany do wszystkich tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat technik szlifowania, cięcia odpowiedniego doboru narzędzia do obrabianej powierzchni oraz sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Wydarzenie, zaplanowane jest na trzy kolejne dni targowe.

 

Ponad to w programie targów znajdzie się m.in.:

 

•     Atrakcyjna ekspozycja maszyn, specjalistycznych narzędzi, nowoczesnych technologii i nowości oraz premier rynkowych

•     Praktyczne pokazy – maszyny "w ruchu" w procesie technologii cięcia i szlifowania

•     Platforma wymiany poglądów, doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski

•     Optymalny przegląd oferty branżowej reprezentowanych przez grono Wystawców krajowych jak i zagranicznych (Wystawcy z Republiki Czeskiej, Niemiec, Turcji, Włoch)

 

Na stronach internetowych targów została uruchomiona REJESTRACJA ON-LINE, uprawniająca do BEZPŁATNEGO WSTĘPU.

 

Więcej informacji o targach można znaleźć na: www.expocutting.pl, www.grindexpo.pl, www.fixingtechexpo.pl, www.laserexpo.pl lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia:

 

KONTAKT:

Tel. 32 7887 514, 523, 541

Fax. 32 7887 522, 525

E-mail: expocutting@exposilesia.pl

 

MIEJSCE TARGÓW:

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

 

25-02-2015

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz