Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Czas na zmiany - Nowe logo czeskiego producenta TIGER

 

Z początkiem maja 2011 r. firma KUHTREIBER zaprezentowała nowy logotyp dla linii produktowej TIGER . Nowe logo pojawi się na pierwszych partiach urządzeń już od początku czerwca, Oficjalna prezentacja nowego logotypu odbędzie się podczas imprezy targowej ITM na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu 14-17 czerwca 2011 roku . Nowe logo widoczne będzie na wszystkich urządzeniach spawalniczych w Polsce produkowanych przez firmę Kuhtreiber. Systematycznie wprowadzane będzie też na materiały reklamowe .Odświeżony zostanie również layout strony internetowej.

Nowe logo TIGER – ma przede wszystkim utożsamiać powiązanie marki TIGER z czeskim producentem sprzętu spawalniczego KUHTREIBER. Zmieniona została m.in. czcionka; grafikę tygrysa zmniejszono do głowy którą umieszczono w centrum loga . Głowa tygrysa jest bardzo charakterystyczna, ma zastąpić literę G . W dolnym prawym rogu umiejscowiono logo firmy KUHTREIBER.

 

Całość nawiązuje do obecnego logotypu. Podpis „Welding for everyone” oznacza dosłownie „Spawanie dla każdego” odwołuje się do szerokiej gamy urządzeń które przeznaczone są począwszy od hobbystów po profesjonalistów. Dynamizm logotypu, podkreślony przez odpowiedni dobór czcionki symbolizuje profesjonalizm, moc i siłę.

 

 

 

 

http://www.tiger-spawanie.pl

http://www.kuhtreiber.cz

 

Źródło : własne

10-05-2011

<< powrót

Oceń
Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz