Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

SWAN-KLIM, Wrocław

SWAN-KLIM
ul. Pełczyńska 4
50-950
Wrocław (dolnośląskie)

Telefon: 880515087
E-mail: biuro@klimatyzacjawroclaw.pl
http://klimatyzacjawroclaw.pl/

Możemy znaleźć wiele czynników, które decydują o jakości naszego życia. Jednymi z najważniejszych z nich są warunki, w jakich mieszkamy. Te zdecydowanie ulegają poprawie, gdy w naszym domu czy mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja. Dzięki temu zyskamy przyjazny mikroklimat wnętrza podczas upałów i duchoty. 

 

Jednak zmniejszanie temperatury to nie jedyna funkcja czy też zaleta urządzeń klimatyzacyjnych. Klimatyzacja ogranicza wilgotność powietrza, co szczególnie istotnym jest w czasie parnej pogody. Klimatyzacja to także oczyszczanie powietrze we wnętrzach z pyłów, jak również, przy użyciu specjalistycznych filtrów, z zarodników grzybów i pleśni, roztoczy, a nawet niektórych bakterii. Klimatyzacja eliminuje także nieprzyjemne zapachy.

 

Właśnie klimatyzacja jest specjalnością firmy Swan-Klim. Firma oferuje nie tylko instalacje do domów czy mieszkań prywatnych, ale także instalacje przemysłowe. Oczywistym jest, że firma nie poprzestaje tylko na instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. Zajmuje się również projektowaniem. Są to projekty związane nie tylko z instalacjami wentylacyjnymi czy klimatyzacyjnymi, lecz także projekty instalacji gazowych, grzewczych, chłodniczych i wielu innych. 

 

W ramach wykonawstwa firma dostarcza urządzenia klimatyzacyjne i montuje je w dowolnych obiektach. Do wyboru są urządzenia czołowych wytwórców, dodatkowo w korzystnych cenach. Firma zajmuje się również profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarzncyjnym. Swan-Klim wykonuje również pomiary, regulacje i analizy techniczne systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Oferuje również nadzór inwestorski.

<< powrót