Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Regulamin

 

Regulamin portalu spawacz.pl

 

 

Korzystając z serwisu spawacz.pl, wyrażasz wolę na poddanie się treści niniejszego regulaminu. W szczególności oznacza to zobowiązanie do przestrzegania go.

 

1. Serwis jest przeznaczony dla wszystkich Internautów, redakcja spawacz.pl nie narzuca żadnych ograniczeń w tym zakresie.

 

2. Poprzez rejestrację w serwisie jest możliwość zostania stałym Użytkownikiem serwisu.

 

3. W przypadku rejestracji Użytkownikiem staje się w momencie zakończenia procesu rejestracji.

 

4. Użytkownik odpowiada za swoje konto, w szczególności za posty zamieszczone w serwisie. Tym samym redakcja spawacz.pl, nie odpowiada za treści zamieszczone przez Użytkowników.

 

5. Dla celów bezpieczeństwa Użytkownik nie powinien udostępniać osobom trzecim swoich danych identyfikacyjnych ( nazwa użytkownika oraz hasło).

 

6. W przypadku uwag dotyczących funkcjonowania serwisu oraz treści w nim zamieszczonych, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej info@spawacz.pl.

 

7. Użytkownicy zobowiązani są do korzystania z narzędzi serwisu w taki sposób, aby nie wprowadzać do niego żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby oraz innych materiałów i treści, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).

 

Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Każdy użytkownik serwisu przyjmuje do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego serwisu mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdej treści w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Użytkownik zgadza się, że wszystkie informacje, które wprowadzi do serwisu, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez jego zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

 

8. Niniejszy regulamin dostępny jest pod adresem spawacz.pl/regulamin

 

9. Treści i materiały zawarte w serwisie są chronione prawem autorskim. Wszelkie kopiowanie, powielanie, czy wykorzystywanie zawartych treści, zdjęć, grafiki i innych materiałów, może się odbyć wyłącznie za zgodą właściciela serwisu, firmy Securo Sp. z o.o. Wykorzystanie materiałów bez takiej zgody jest zabronione.

 

10. Wszystkie akcje promocyjne organizowane na łamach spawacz.pl realizowane są zgodnie z regulaminem dostępnym w siedzibie Securo Sp. z o.o.