Szybkie linki

Spawacz TIG, Kąty Wrocławskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Kąty Wrocławskie
  • Ważne od: 07-10-2010
  • Ważne do: 21-12-2010

Wymagane umiejętności

• Wykształcenie min. zawodowe
• Doświadczenie na stanowisku spawacza (min. 1 rok) (stal nierdzewna i aluminium)
• Mile widziane aktualne uprawnienia do spawania metodą TIG (stal nierdzewna, aluminium)
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego
• Duża sprawność manualna

• Sumienność i odpowiedzialność

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W chwili obecnej dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIG
nr. ref: ep/st/09/10/gigkwroc
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska pracy:

• Sczepianie oraz spajanie aluminium i stali stopowych metodą TIG

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin - początkowo okres próbny, następnie w zależności od indywidualnych ustaleń umowa na czas określony bądź na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od wyników testów spawalniczych
• Szkolenia i opiekę socjalną

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na poniższy adres:
elwira.piasecka@gigroup.com.pl

Informacja pod numerem telefonu : (071) 344 02 42 lub 604 104 474
Osoba kontaktowa: Elwira Piasecka

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

W tytule maila z Państwa dokumentami aplikacyjnymi prosimy o wpisanie NUMERU REFERENCYJNEGO BĄDŹ NAZWY STANOWISKA, o które się Państwo ubiegają.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.