Szybkie linki

SPAWACZ MAG 136, Wrocław

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Wrocław
  • Ważne od: 18-11-2010
  • Ważne do: 31-01-2011

Wymagane umiejętności

•Uprawnienia spawalnicze MAG 136
•Doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych, dźwigowych
•Umiejętności: organizowania pracy własnej, manualne;
•Cechy osobowe: dokładność, sumienność, terminowość, rzetelność
•Mile widziane uprawnienia obsługi suwnicy z poziomu roboczego

Dodatkowe informacje

Główne obowiązki:

•Spawanie konstrukcji stalowych

Oferujemy:

•Umowa o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki 15-17 zł netto/h)

Jak złożyć swoją aplikację

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV w języku polskim lub w j. angielskim na adres: cvpl@opteam.fi bądź o bezpośredni kontakt telefoniczny +32 2058983. W temacie proszę wpisać: (SP/WR/11/2010)