Szybkie linki

SPAWACZ MAG 135 Chorzów, Chorzów

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Chorzów
  • Ważne od: 11-11-2010
  • Ważne do: 28-02-2011

Wymagane umiejętności

•Wymagane doświadczenie w spawaniu metodą 135 (3-5 lat)
•Spawanie metodą MAG (stal czarna - dawna grupa materiałowa W03) zgodnie z nową normą EN 287-1 135BW / FW 2.2)
•Umiejętności: organizowania pracy własnej, manualne;
•Cechy osobowe: dokładność, sumienność, terminowość, rzetelność

Dodatkowe informacje

Główne obowiązki:

•Szczepianie detali i podzespołów w przyrządach.
•Programowanie detali i podzespów w przyrządach.
•Spawanie wykańczające podzespołów i obsługa techniczna robotów spawalniczych

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie 14-18 PLN brutto + dodatki oraz ewentualna premia zależna od wyników firmy;
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku;
• Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
•Praca od 01.02.2011

Jak złożyć swoją aplikację

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV w języku polskim lub w j. angielskim na adres: cvpl@opteam.fi bądź o bezpośredni kontakt telefoniczny +48 32 258 08 97. W temacie proszę wpisać: SPAWACZ/CH/01/2011