Szybkie linki

Inżynier spawalnik, Oława

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Oława
  • Ważne od: 10-08-2011
  • Ważne do: 31-01-2012

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu spawalnictwa);
Aktualny certyfikat IWE/EWE;
Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania 135 i 141;
Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów;
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy;
Ukierunkowanie na profesjonalne wsparcie produkcji;
Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu;
Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i nowych rozwiązań;
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska

Inicjatywa, poprawa efektywności oraz ciągłe doskonalenie procesów spawania;
Opracowywanie WPS-ów, instrukcji stanowiskowych, ich praktyczne wdrażanie i aktualizowanie;
Nadzór nad dokumentacją techniczną i jej aktualizacją;
Weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych;
Egzaminowanie spawaczy oraz szkolenia stanowiskowe;
Bezpośredni nadzór oraz wsparcie inżynieryjne dla wyrobów spawanych w celu zapewnienia powtarzalności, stabilizacji i standaryzacji procesu spawania;
Bieżąca współpraca ze spawaczami oraz z nadzorem produkcji, zapobieganie problemom;
Wsparcie konstruktora przy projektowaniu oprzyrządowania produkcyjnego, minimalizującego odkształcenia spawalnicze (dążenie do wyeliminowania operacji prostowania);

Oferujemy

Interesującą, pełną wyzwań pracę;
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Dużą samodzielność przy podejmowaniu decyzji, możliwość realizacji własnych pomysłów;
Bezpośredni wpływ na tworzenie i rozwój Działu Technicznego;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres:

kadry@zntk.olawa.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Ogłoszenie z portalu Praca.pl