Instruktora praktycznej nauki spawania w metodach: MMA, MAG, TIG, GAZOWEJ, WARSZAWA - SEKA S.A.

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: WARSZAWA - SEKA S.A.
  • Ważne od: 23-08-2011
  • Ważne do: 30-01-2012

Wymagane umiejętności

Wymagania:

• ukończony kurs Międzynarodowego/ Europejskiego Instruktora Spawalniczego (I/EWP)
oraz aktualne Świadectwo Egzaminu Spawacza wg EN 287-1 lub serii norm EN ISO 9606 w procesie spawania odpowiadającego zakresowi prowadzonego szkolenia,

lub

• ukończony kurs instruktorów spawania wg krajowych programów szkoleniowych oraz aktualne Świadectwo Egzaminu Spawacza wg EN 287-1 lub serii norm EN ISO 9606 w procesie spawania odpowiadającego zakresowi prowadzonego szkolenia,
oraz
• posiadanie akceptacji Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do prowadzenia zajęć praktycznych
• co najmniej 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z praktycznej nauki zawodu spawacza dla osób dorosłych
• uprawnienia pedagogiczne
• prawo jazdy kat. B,
• kwalifikacje w zakresie metodyki prowadzenia szkoleń dla dorosłych.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
• opracowanie programów szkoleń specjalistycznych,
• przygotowanie materiałów szkoleniowych,
• prowadzenie szkoleń.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego w języku polskim najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2011 r. na adres rekrutacja@seka.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „instruktor nauki spawania”. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.