Szybkie linki

operator CNC , Czechy, Ołomuniec

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Czechy, Ołomuniec
  • Ważne od: 15-09-2011
  • Ważne do: 30-01-2012

Wymagane umiejętności

Zadania:
• obsługa maszyn numerycznych Heidenhain, Siemens, Skoda
• praca zgodnie z dokumentacją techniczną
• prowadzenie wymaganej dokumentacji
• prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce wraz z kontrolą wykonanych przez siebie części
• dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi
• dbanie o zapobieganie powstawaniu braków, niszczenia materiału, awariom maszyn i urządzeń

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne
• doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej / inżynierskie
• min. dwuletnie doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
• opanowane podstawy obróbki metali

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• umowę o pracę
• pracę w renomowanej i stabilnej firmie zorientowanej na zaawansowany rozwój technologiczny
• płaca i świadczenia dodatkowe uzależnione od umiejętności i wyników egzaminu
• dofinansowanie części kosztów zakwaterowania
• miejsce pracy: Ołomuniec, Ostrawa
• termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego na adres e-mail:
e-mail: mdlugosz@timlewisrecruitment.com
Więcej informacji pod numerem tel.: 532 555 971