Szybkie linki

Monter Kadłubów Okrętowych, Gdańsk

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk
  • Ważne od: 20-09-2011
  • Ważne do: 31-01-2012

Manpower, dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje osoby na stanowisko:

Monter Kadłubów Okrętowych

Wymagania

• Minimum rok doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
• Umiejętność posługiwania się palnikami tlenowo-acetylenowymi i spawania elektrycznego, potwierdzone odpowiednimi zaświadczeniami
• Praktyczna znajomość technologii budowy kadłubów okrętowych.
• Ukończony kurs montera lub ślusarza
• Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi podźwignicowych lub hakowych, suwnic sterowanych z poziomu roboczego oraz certyfikat/kurs spawacza półautomatycznego

Ponadto, od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości technologii budowy statków
• Bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności i sumienności
• Samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania i inicjatywy

Zakres obowiązków:

• Montaż sekcji na prefabrykacji
• Montaż sekcji na pochylni
• Praca związana z montażem blach o grubości od 5mm do 40mm
• Praca przy blachach o stali zwykłej oraz srebrzance

Oferujemy

• Możliwość doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Nowoczesną technologię i organizację pracy
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Opis dodatkowy:
Nr ref.: MKO/GDA
Prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w tytule maila. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych, prosimy aplikować na wszystkie interesujące Państwa oferty pracy.

E-mail: iga.lesniewska@manpower.pl
Agencja zatrudnienia (numer certyfikatu 412)
www.manpower.pl