Szybkie linki

Operator Sprzętu Spawalniczego / Spawacz, Gdańsk

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk
  • Ważne od: 20-09-2011
  • Ważne do: 31-01-2012

Manpower, dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje osoby na stanowisko:

Operator Sprzętu Spawalniczego / Spawacz

Wymagania:

• Uprawnienia operatora słupowysięgnika spawalniczego do spawania procesem nr 123 z technologią „Tandem” lub „Tandem Twin”, certyfikowanym przez GL wg normy EN 1418 lub uprawnienia spawacza wg normy EN 287-1 w procesie spawania nr 121 lub ISO 9606 z możliwością przeszkolenia na operatora słupowysięgnika spawalniczego
• Doświadczenie przy spawaniu słupowysięgnikiem
• Dodatkowym atutem będą: ukończony kurs podźwignicowych lub hakowych oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego kat. IIS

Ponadto, od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości technologii budowy statków (w zależności od aplikowanego zawodu)
• Bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności i sumienności
• Samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania i inicjatywy

Zakres obowiązków:

• Praca związana ze spawaniem blach o grubości od 14mm do 60mm
• Praca z wykorzystaniem słupowysięgnika firmy ESAB
• Praca związana ze stalą zwykłą (czarną)

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwość doskonalenia zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
• Nowoczesną technologię i organizację pracy
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Opis dodatkowy
Nr ref.: OSS/GDA
Prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w tytule maila. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych, prosimy aplikować na wszystkie interesujące Państwa oferty pracy.

E-mail: iga.lesniewska@manpower.pl
Agencja zatrudnienia (numer certyfikatu 412)
www.manpower.pl