Szybkie linki

Inspektor Nadzoru Spawalniczego, Świnoujście

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Świnoujście
  • Ważne od: 12-10-2011
  • Ważne do: 31-01-2012

Wymagane umiejętności

- doświadczenie w sektorze oil & gas
- ugruntowana wiedza z zakresu spawalnictwa
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (w mowie i w piśmie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie.

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącej na świecie Firmy doradztwa technicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inspektor Nadzoru Spawalniczego

Obowiązki:
- zapewnienie poprawnego procesu odbiorów jakościowych konstrukcji spawanych,
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
- współpraca z jednostkami spawalniczymi

Oferujemy:
- ciekawą pracę w międzynarodowej Firmie
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- możliwość rozwoju zawodowego

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikacje prosimy kierować na adres: magdalena.godlewska@omegaresource.pl