Szybkie linki

SPAWACZ ALUMINIUM, PIASTÓW K./WARSZAWY

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: PIASTÓW K./WARSZAWY
  • Ważne od: 24-10-2011
  • Ważne do: 31-01-2012

Wymagane umiejętności

DOŚWIADCZENIE

Dodatkowe informacje

Spawacz
Firma MULTIDEKOR G.PODOGROCKI T. PODOGROCKI SP. J. zatrudni na kontrakt miesięczny spawaczy.
Opis stanowiska pracy
Spawanie konstrukcji aluminiowych
Wymagania
- doświadczenie,
- dokładność, skrupulatność, precyzyjność.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie na terenie firmy,
- bardzo dobre warunki pracy.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.