Szybkie linki

Spawacz 141, 141/111, 135, 136, Płock

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Płock
  • Ważne od: 02-01-2012
  • Ważne do: 29-02-2012

Wymagane umiejętności

Oczekujemy:

uprawnień spawalniczych - metoda 141, 141/111, 135,136
znajomości rysunku technicznego
doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
wykształcenia zawodowego
predyspozycji do pracy na wysokości
dokładności, profesjonalizmu
dyspozycyjności

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

odpowiedzialność za procesy spawalnicze instalacji przemysłowych, rurowych, konstrukcji stalowych

Oferujemy:

legalną pracę (umowa zlecenia lub umowa o prace)
pracę w wymiarze 8-12 h dziennie
pracę od poniedziałku do piątku (również z możliwością pracy w soboty)
bogaty pakiet socjalny

Numer referencyjny: SP/11/2011

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem prosimy o przysłanie aplikacji z informacją o posiadanych uprawnieniach spawalniczych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o skopiowanie poniższego linku do swojej przeglądarki i wypełnienie formularza:

Ogłoszenie z portalu Praca.pl