Szybkie linki

Ślusarz - Spawacz , Kąty Wrocławskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Kąty Wrocławskie
  • Ważne od: 14-12-2011
  • Ważne do: 30-06-2012

doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza (dużym atutem będzie znajomość spawania metodą TIG)
dobra znajomość rysunku technicznego
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
umiejętność pracy w zespole
wysoka motywacja do pracy

Dodatkowe informacje

Zadania:
spawanie metodą TIG konstrukcji i urządzeń produkowanych ze stali nierdzewnej,
montaż kompletnych maszyn i urządzeń
prace związane z instalacją i uruchomieniem nowych maszyn w Polsce i za granicą

Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia
współtworzenie firmy zapewniającej międzynarodową kulturę pracy
możliwośc podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki współpracy z duńską częścią firmy oraz wyjazdom do klientów
standardy socjalne na europejskim poziomie

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: cpl@cabinplant.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie z portalu Praca.pl