Specjalista ds. Spawalnictwa (docelowo Rzeczoznawca TÜV), woj. pomorskie lub warmińsko-mazurskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: woj. pomorskie lub warmińsko-mazurskie
  • Ważne od: 18-01-2012
  • Ważne do: 30-06-2012

Wymagane umiejętności

Podstawowe wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo, inżynieria materiałowa, metalurgia, materiałoznawstwo)
minimum 1 rok (mile widziane 2 lata) doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z technologia spawalniczą, odbiorami materiałów i urządzeń, badaniami nieniszczącymi, nadzorami inwestorskimi itp.
znajomość zagadnień związanych z technologią spawalniczą, odbiorami materiałów i urządzeń, badaniami nieniszczącymi oraz systemami zarządzania jakością w spawalnictwie
mile widziane: IWE/EWE, kwalifikacje NDT, znajomość zagadnień dot. certyfikacji systemów i dopuszczeń producentów na zgodność z normami spawalniczymi i dyrektywami unijnymi, znajomość przepisów ADR/RID
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub promocji usług związanych z przemysłem oraz znajomość rynku spawalniczego
dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Predyspozycje kandydatów:
umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
komunikatywność
terminowość i dokładność
zdolności organizacyjne i samodzielność w działaniu
Kluczowe obowiązki:
planowanie przebiegu, przeprowadzanie i dokumentowanie usług dla klienta
przeprowadzanie odbiorów oraz procesów certyfikacji
utrzymywanie i rozwój uprawnień
współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz wymian doświadczeń
współudział w procesie pozyskiwania i utrzymania klientów (seminaria informacyjne, spotkania, szkolenia)
rozwój i współtworzenie usług, udział w projektach realizowanych przez sekcję
Oferujemy:
stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
dobre warunki pracy
szkolenia rozwojowe
pracę o charakterze głównie mobilnym
życzliwą i kooperacyjną atmosferę w zespole

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres:

praca@pl.tuv.com

W tytule e-maila proszę umieścić nr referencyjny.
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie z portalu Praca.pl