Szybkie linki

Spawacz (MIG 131 lub MAG 135), okolice Katowic

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: okolice Katowic
  • Ważne od: 10-01-2017
  • Ważne do: 10-06-2017

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145.

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna w okolicach Katowic, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz (MIG 131 lub MAG 135)
Miejsce pracy: okolice Katowic
Nr Ref.: SPA/SP/01/2017/

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac spawalniczych w oparciu o rysunek techniczny.

Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe,
• 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacza w zakładzie produkcyjnym,
• Aktualne certyfikaty spawalnicze MAG 135 lub MIG 131,
• Uprawnienia na grupę materiałową 2 (stal czarna ponadpodstawowy) lub/i grupę 8 (stal nierdzewna) lub/i grupa 23 (aluminium) – akceptujemy również inne uprawnienia,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Umiejętność organizowania własnego czasu pracy,
• Rzetelność, sumienność, dokładność,
• Chęć rozwoju.

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
• Dodatki socjalne,
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
• Możliwość rozwoju,
• Możliwość wyjazdów na kontrakty zagraniczne,
• Bardzo dobre warunki socjalne,
• Pracę w systemie 3-zmianowym.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@moltton.com z zaznaczeniem nr ref. SPA/SP/01/2017 w temacie wiadomości.