Specjalista ds. Spawalnictwa, woj. opolskie, dolnośląskie, śląskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: woj. opolskie, dolnośląskie, śląskie
  • Ważne od: 10-02-2012
  • Ważne do: 30-06-2012

Wymagane umiejętności

- wykształcenie wyższe techniczne
- ok. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego
- uprawnienia Międzynarodowego (IWE) lub Europejskiego (EWE) Inżyniera Spawalnika
- uprawnienia VT-2
- znajomość przepisów AD-2000, mile widziana znajomość przepisów ASME
- znajomość dyrektywy ciśnieniowej
- prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
- bezpośredni nadzór nad przebiegiem procesu spawania
- kontrola jakości wykonanych spoin pod względem zgodności ze specyfikacją i normami
- przygotowanie dokumentacji spawalniczej (PQR, WPS, plany spawania)
- kontakt z klientem w zakresie przygotowania dokumentacji i odbioru urządzeń
Firma oferuje:
- pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
- możliwości rozwoju, szkolenia
- pracę w woj. opolskim

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikowanie na ofertę pracy: www.bdi.com.pl/oferty/5273

Ogłoszenie z portalu Praca.pl