Szybkie linki

Spawacz 135 (Niemcy), Dusseldorf, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Dusseldorf, Niemcy
  • Ważne od: 22-02-2012
  • Ważne do: 30-06-2012

Wymagane umiejętności

- Umiejętność spawania metodą 135,
- Aktualny certyfikat spawalniczy 135,
- Doświadczenie w żłobieniu metalu elektrodą węglową o grubości 10-13mm,
- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta producenta sprzętu górniczego poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Spawacz ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Dusseldorf

Obowiązki:
- Spawanie elementów koparek dla górnictwa (grubość blachy powyżej 20mm)

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Stawka godzinowa: 10 euro brutto/h + 40 euro netto dodatku za każdy przepracowany dzień,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pomoc w organizacji wyjazdu.

Jak złożyć swoją aplikację

Uwagi:
- Konieczny wyjazd próbny na spawanie do Dusseldorfu (1 dzień testów + 2 dni próby),
- Kandydaci otrzymają zwrot kosztów 100 euro (za dojazd na dni próbne),
- Nocleg bezpłatny zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 262 67 32 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV w języku niemieckim,
- Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Spawacz/Niemcy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.