Szybkie linki

Spawacz punktowy-Programator, FRANCJA

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: FRANCJA
  • Ważne od: 24-02-2012
  • Ważne do: 30-06-2012

Agencja Pośrednictwa Pracy IPF Sp. z o.o (certyfikat 5450) poszukuje dla swojego Klienta - francuskiej firmy z branży przemysłowej - SPAWACZY PUNKTOWYCH MIG/MAG

Miejsce pracy : Francja ok. Nantes

Obowiązki:

• łączenie ze sobą mniejszych i większych elementów metodą spawania punktowego, blachy o grubości 8-20mm

• programowanie robotów spawalniczych - wprowadzanie danych do komputera

Wymagania:

• doświadczenie w pracy przy spawaniu punktowym
• biegła znajomość rysunku technicznego oraz symboli metod spawania
• samodzielność, dobra organizacja pracy, brak nałogów;

• bardzo dobra znajomość oprogramowania FANUC

• znajmość języka francuskiego w stopniu komuniaktywnym
• dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz-prawo jazdy kat. B -mile widziane osoby mogące zadysponować własnym autem

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pokryci kosztów zakwaterowania

- opiekę polskiego koordynatora.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na mail rekrutacja@ipf.jobs w tytule wpisując "Spawacz punktowy"