Szybkie linki

Technik Spawalnictwa, Pyskowice

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Pyskowice
  • Ważne od: 28-03-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Wykształcenie techniczne (preferowane w zakresie spawalnictwa),
Doświadczenie w obsłudze programów spawalniczych dla Fanuc lub ABB,
Tworzenie i rozwiązywanie problemów zautomatyzowanych aplikacji spawalniczych,
Umiejętność interpretacji rysunków technicznych części i kodów spawania / specyfikacji,
Umiejętność interpretacji układów CMM i GD&T
Umiejętność dostosowania parametrów dla MIG i harmonogramów MIG/Pulse,
Ogólna znajomość Microsoft Office,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska

Dzienne wsparcie działu utrzymania ruchu poprzez kontrolę i naprawy maszyn (prasy w tym roboty spawalnicze),
Konserwacja urządzeń spawalniczych, urządzeń pomocniczych,
Przygotowywanie rocznych planów konserwacji dla maszyn i sprzętu,
Prowadzenie dokumentacji technicznej urządzeń,
Nadzorowanie i dokumentowanie napraw oraz części zamiennych,
Modyfikowanie programów robota spawalniczego,
Zapewnienie szkoleń dla operatorów,Inicjowanie procesów / projektów usprawniania oraz prewencyjnych.

Oferujemy

praca w międzynarodowej organizacji,
stabilne zatrudnienie,
szkolenia wprowadzajace,
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikacje w języku angielskim oraz języku polskim
proszę przesłać na adres:
recruit-yspc@ysptech.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Ogłoszenie z portalu Praca.pl