Inżynier Spawalnik w Dziale Głównego Spawalnika, Piotrków Trybunalski

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Piotrków Trybunalski
  • Ważne od: 16-04-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Wymagane umiejętności

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe,
Znajomość procesów spawania,
Znajomość obowiązujących norm
Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
Predyspozycje do pracy w biurze,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Umiejętność pracy w zespole,
Dobra organizacja pracy
Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość języka angielskiego
Posiadanie prawa jazdy kategorii B,
Uprawnienia VT 2

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
Zapewnienie właściwej jakości realizowanych prac
Przygotowanie dokumentacji spawalniczej (opracowywanie technologii spawania)
Prowadzenie warsztatowych prób technologicznych spawania,
Nadzór nad procesami spawalniczymi
Szkolenie pracowników produkcji
Kontrola dokumentacji technicznej, uprawnień i certyfikatów,
Działania mające na celu optymalizację i usprawnienie realizacji procesu spawania.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce
Stabilne zatrudnienie

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail:

praca19@zamet-industry.com.pl

W tytule maila prosimy wpisać „Inżynier Spawalnik”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi przez nas kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie z portalu Praca.pl