Szybkie linki

Inżynier Spawalnik, woj.lubelskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: woj.lubelskie
  • Ważne od: 23-04-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Wymagane umiejętności

- wykształcenie wyższe techniczne
- co najmniej 2letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- zdobyte uprawnienia Międzynarodowego (IWE) lub Europejskiego (EWE) Inżyniera Spawalnika lub Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (IWP) bądź w trakcie kursu
- znajomość wymagań normy PN-EN ISO 3834-2
- umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów
- ukierunkowanie na wewnętrzną współpracę i na profesjonalne wsparcie produkcji
- zaangażowanie, samodzielna inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole
- otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i nowych wyzwań
- prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
- opracowywanie i wdrażanie technologii spawania dla zespołów o masie do 5T (spawane wielkogabarytowe oraz spawane z blach cienkich)
- inicjatywa, poprawa efektywności oraz ciągłe doskonalenie procesów spawania
- opracowywanie WPS-ów, instrukcji stanowiskowych, ich praktyczne wdrażanie i aktualizowanie
- nadzór nad dokumentacją techniczną i jej aktualizacją
- weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych, egzaminowanie spawaczy
- bezpośredni nadzór oraz wsparcie inżynierskie dla wyrobów spawanych w celu zapewnienia powtarzalności, stabilizacji i standaryzacji procesu spawania
- stanowiskowe szkolenia spawaczy w zakresie technologii i metod spawania
- realizowanie zadań w oparciu o wysokie standardy jakości, ergonomię i bezpieczeństwo pracy
- zaangażowanie i analiza wyników jakościowych, przyczyn powstawania wad lub odchyłek, ich eliminowanie i zapobieganie (PDCA)
- bieżąca współpraca ze spawaczami oraz nadzorem produkcji, zapobieganie problemom
- wsparcie konstruktora przy projektowaniu oprzyrządowania produkcyjnego minimalizującego odkształcenia spawalnicze
- udział w przygotowaniu i realizowaniu technicznych projektów inwestycyjnych (robotyzacja)
Firma oferuje:
- MIEJSCE PRACY: woj. Lubelskie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilną pracę
- możliwości rozwoju

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikowanie na ofertę pracy: www.bdi.com.pl/oferty/5483

(Prosimy skopiować powyższy link do przeglądarki).

Ogłoszenie z portalu Praca.pl