Szybkie linki

Ślusarz - Spawacz w TIG, Bogdaniec - lubuskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Bogdaniec - lubuskie
  • Ważne od: 25-04-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Wymagane umiejętności

Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
Mile widziana znajomość j. niemieckiego
Doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku (proponowane wynagrodzenie będzie zależne od posiadanych kwalifikacji)
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, techniczne.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

Docinanie, szlifowanie oraz składanie elemetów stalowych stanowiących części konstrukcji schodów i balustrad
Praca w stali nierdzewnej oraz w stali węglowej

Oferujemy:

Doskonałą atmosferę pracy
Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, wszystkie narzędzia pracy
Możliwość poszerzenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
Prowadzenie ciekawych, innowacyjnych projektów
Umowę o pracę

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
pracametaliko@poczta.fm

tel: 500 095 348

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Ogłoszenie z portalu Praca.pl