Szybkie linki

Ślusarz - Spawacz, Belgia (Liège)

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia (Liège)
  • Ważne od: 09-05-2012
  • Ważne do: 31-10-2012

Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego (obowiązkowa)
Wymagany własny samochód (obowiązkowo)
Wymagane doświadczenie 2 lata
Praca na hali
Znajomość rysunku technicznego
Doświadczenie w pracy na giętarkach, szlifierkach

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
Stawka 8,0 euro na rękę
Mieszkanie bezpłatne
Zatrudnienie Polsce
Ubezpieczenie gwarantowane
Zawracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdy do pracy
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu

Zadania:
Praca polega na spawaniu MIG/MAG bram, betoniarek i schodów
Gwintowanie, szlifowanie, wiercenie, gięcie stali

Jak złożyć swoją aplikację

PRACA OD ZARAZ!

Prosimy skopiować poniższy link do swojej przeglądarki by złożyć swoją kandydaturę:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie z portalu Praca.pl