Szybkie linki

Inżynier Spawalnictwa, okolice Mielca

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: okolice Mielca
  • Ważne od: 10-05-2012
  • Ważne do: 30-07-2012

Wymagane umiejętności

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne – certyfikat Inżynier Spawalnik (International/European Welding Ingenieur) lub równowarte
wykształcenie.
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników i organizacji pracy
-Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomość języków obcych: angielski w stopniu  komunikatywnym

-Mile widziane: Znajomość software CAD 3D.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

-Opracowanie, kosztorysowanie, wdrażanie zmian technologicznych
-Wdrażanie norm spawalniczych oraz ich nadzór
-Optymalizacja i robotyzacja procesów spawalniczych, dążące do obniżenia kosztów produkcji
-Działania mające na celu ciągłe doskonalenie procesów spawania
-Opracowanie WPSów, a następnie ich wdrożenie i aktualizowanie
-Bieżąca współpraca z podległym zespołem pracowników

Istnieje możliwość zakwaterowania w wynajętym mieszkaniu w okolicy do 20km od miejsca pracy.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (z podaniem w tytule maila nazwy stanowiska) na adres cv@pcp.com.pl