Szybkie linki

Operator robota spawalniczego, Kirrkonummi, Finlandia

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Kirrkonummi, Finlandia
  • Ważne od: 10-05-2012
  • Ważne do: 30-06-2012

- umiejętność programowania i obsługi robotów spawalniczych – warunek konieczny,
- wiedza techniczna pozwalająca na naprawianie usterek w robotach,
- doświadczenie w przeprowadzaniu konserwacji robotów i maszyn spawalniczych,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętność regulacji i ustawień pras mimośrodowych i giętarek mechanicznych,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- prawo jazdy.

Dodatkowe informacje

Obowiązki:
- programowanie i obsługa robota spawalniczego marki ABB,
- roboty spawają stalowe rury grubości 1-2 mm w ramy,
- obsługa giętarek mechanicznych oraz pras mimośrodowych,
- inne prace zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 9.49 € brutto / h, ok. 1350 € netto / m-c,
- praca od zaraz na okres 7 miesięcy z możliwością przedłużenia,
- opieka polskiego koordynatora na miejscu,
- zakwaterowanie.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres: k.czeszyk@trenkwalder.com.pl z dopiskiem ORS/FIN/0512 lub o kontakt telefoniczny: 12 6251610 (w godz. 8:00-16:00).