Operator 5-osiowego centrum obróbczego CNC, Finlandia, Pikkala

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Finlandia, Pikkala
  • Ważne od: 05-07-2012
  • Ważne do: 31-08-2012

Od kilku lat zajmujemy się rekrutacją kandydatów dla branży metalowej w Finlandii, za naszym pośrednictwem pracę znalazło już kilkaset osób. Nie pobieramy opłat od kandydatów. Oferowane zatrudnienie jest legalne. Nasi klienci zapewniają zakwaterowanie, koszty wyjazdu z Polski, opiekę koordynatora na miejscu.

Nasz Klient to duża i nowoczesna firma produkcyjna, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator 5-osiowego centrum obróbczego CNC

Miejsce pracy: Finlandia, Pikkala

Obowiązki:
- obsługa 5-osiowego centrum obróbczego CNC marki Handtmann,
- praca na profilach aluminiowych o dużych rozmiarach (max. do 8 m długości),
- odczytywanie instrukcji z rysunku technicznego w języku angielskim.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w obsłudze urządzeń sterowanych numerycznie,
- doświadczenie w obsłudze 5-osiowego centrum obróbczego,
- mile widziana umiejętność programowania urządzeń CNC,
- umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
- znajomość systemów sterowania CNC
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy:
- praca od sierpnia na okres min. 7 miesięcy,
- wynagrodzenie: 9,49 € brutto/h,
- możliwa premia za wyniki,
- praca w systemie 3-zmianowym,
- opieka polskiego koordynatora na miejscu,
- zakwaterowanie.

Oferta jest ważna do 18.12.2011r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres: zagranica.kra@trenkwalder.com.pl z numerem referencyjnym HDT/KRA/0712.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie przekazanych do Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym na przekazanie ich do potencjalnego Pracodawcy celem rekrutacji mojej osoby jako pracownika w procesie rekrutacji prowadzonym obecnie lub w przyszłości przez ww. spółki”.

Agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr cert. 136)
Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 160,
30-212 Kraków