Szybkie linki

Operator Robota Spawalniczego, Kirkkonummi, Finlandia

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Kirkkonummi, Finlandia
  • Ważne od: 05-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Od kilku lat zajmujemy się rekrutacją kandydatów dla branży metalowej w Finlandii, za naszym pośrednictwem pracę znalazło już kilkaset osób. Nie pobieramy opłat od kandydatów. Oferowane zatrudnienie jest legalne. Nasi klienci zapewniają zakwaterowanie, koszty wyjazdu z Polski, opiekę koordynatora na miejscu.

Nasz Klient to duża i nowoczesna firma produkcyjna, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Robota Spawalniczego

Miejsce pracy: Kirkkonummi, Finlandia

Obowiązki:
- programowanie i obsługa robota spawalniczego marki ABB,
- roboty spawają stalowe rury grubości 1-2 mm w ramy,
- obsługa giętarek mechanicznych oraz pras mimośrodowych,
- inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
- umiejętność programowania i obsługi robotów spawalniczych – warunek konieczny,
- wiedza techniczna pozwalająca na naprawianie usterek w robotach,
- doświadczenie w przeprowadzaniu konserwacji robotów i maszyn spawalniczych,
- dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- prawo jazdy.

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 10.99 € brutto / h,
- praca od sierpnia na okres 7 miesięcy z możliwością przedłużenia,
- opieka polskiego koordynatora na miejscu,
- zakwaterowanie.

Oferta jest ważna do 31.08.2012r.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie swojego CV na adres: zagranica.kra@trekwalder.com.pl dopiskiem ORS/FIN/0712. Podania bez numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".