Szybkie linki

Spawacz lutownik miedzi, Finlandia, Porvoo

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Finlandia, Porvoo
  • Ważne od: 05-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 20 krajach Europy.

Od kilku lat zajmujemy się rekrutacją kandydatów dla branży metalowej w Finlandii, za naszym pośrednictwem pracę znalazło już kilkaset osób. Nie pobieramy opłat od kandydatów. Oferowane zatrudnienie jest legalne. Nasi klienci zapewniają zakwaterowanie, koszty wyjazdu z Polski, opiekę koordynatora na miejscu.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz lutownik miedzi

Miejsce pracy: Finlandia, Porvoo

Obowiązki:
- spawanie i lutowanie elementów miedzianych,
- przeprowadzanie testów ciśnieniowych i wodnych wykonanych spawów,
- inne prace zlecone przez Supervisora.

Wymagania:
- doświadczenie w obróbce metali,
- umiejętność łączenia elementów miedzianych, rur,
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Finlandii.

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 12,83 € brutto/h,
- pracę od sierpnia na okres min. 7 miesięcy,
- pracę w systemie zmianowym,
- organizację przelotu z Warszawy do Helsinek,
- w pełni wyposażone zakwaterowanie,
- stałą opiekę polskiego koordynatora.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: zagranica.kra@trenkwalder.com.pl Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego: LTM/FIN/0712

Oferta ważna do 31.08.2012

Agencja Pracy Tymczasowej
Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
30-212 Kraków,
ul. Królowej Jadwigi 160

Prosimy o dopisanie w CV: Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie przekazanych do Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym na przekazanie ich do Pracodawcy Użytkownika celem rekrutacji mojej osoby, jako pracownika tymczasowego w procesie rekrutacji prowadzonym obecnie lub w przyszłości przez ww. spółkę'.