Szybkie linki

BRYGADZISTA, GDYNIA

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: GDYNIA
  • Ważne od: 12-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Predyspozycje do pracy jako lider, umiejętności delegowania zadań oraz egzekwowania ich wykonania
• Wiedza z obszarów obróbki metali
• Umiejętność pracy na podstawie otrzymanych rysunków technicznych
• Zdolności planistyczne i prognostyczne – odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego w wyznaczonym terminie
• Nastawienie na wysoką jakość pracy - odpowiedzialność za wymogi jakościowe
• Systematyczność i terminowość w realizacji zadań
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej (praca w godzinach 6-14, 14-22)

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.
Opis stanowiska pracy:
• Nadzór nad wykonaniem planów produkcyjnych przez podległy zespół spawaczy i monterów (duży nacisk na kontrolę jakościową oraz terminowość)
• Nadzór nad prawidłowym przepływem materiałów pomiędzy magazynem a produkcją
• Zapewnienie dostępności osprzętu niezbędnego do wykonywania pracy przez zespół
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule wiadomości nazwy stanowiska na adres: rekrutacja@myaic.com
Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.