Szybkie linki

Ślusarz rur bezpłatne zakwaterowanie 2100 E/mies., Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 12-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie: preferowane: mechanik maszyn budowlanych, ślusarz, mechanik, mechanik precyzyjny lub pokrewne
Doświadczenie zawodowe w montażu min. 3 lata
Umiejętność czytania i sporządzania rysunków
Mile widziane prawo jazdy, własny samochód
Umiejętność spawania TIG

Agencja Pracy Koncepcja posiada oferty zatrudnienia dla Ślusarzy/ Monterów rurociągów na terenie Belgii.
Zatrudnienie na warunkach niemieckich.

Niemiecki pracodawca, z którym współpracujemy od ponad roku, oferuje Państwu następujące warunki pracy: miesięczne wynagrodzenie 2100 euro netto Zatrudnionym kandydatom przysługują również dodatkowe świadczenia, z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Kandydat na to stanowisko pracuje samodzielnie nad wykonaniem systemu rurociągów, zbiorników i pojemników w różnorodnych wersjach oraz rozmiarach zgodnie z rysunkami technicznymi, planami budowy, rysunkami izometrycznymi, schematami urządzeń. Ponosi odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy, jak również terminowe wykonanie swojego projektu, dokumentuje on przeprowadzone testy, jak również użyte materiały, spawaczy, metody spawania i dodatkowe materiały. Ponadto dba on o zgodność wszystkich prac z wymaganiami przepisów i wytycznych.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Belgia, Antwerpia

Zakres obowiązków:
Montaż/instalowanie rur DN 15 DN400 stal szlachetna plus stal czarna na terenie rafinerii
Czynności typowe dla tego zawodu

Niemiecki pracodawca oferuje:
Bezpłatne zakwaterowanie
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
Praca na pełny etat
Miesięczne wynagrodzenie 2.100 euro netto na rękę
Zagwarantowane narzędzia do pracy
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop

Jak złożyć swoją aplikację

Sposób aplikowania:
* CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
* Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy, innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
z adnotacją: ŚLUSARZ BELGIA

Uprzejmie informujemy, iż znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym jest warunkiem koniecznym, by wziąć udział w procesie rekrutacji. Poziom języka będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Oddział główny: Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 790 592 719
Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą www.koncepcja.eu