Szybkie linki

Lakiernik części maszyn praca w Niemczech, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 12-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy, własny samochód

Dla sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy poszukujemy LAKIERNIKÓW ze znajomością języka niemieckiego.
Niemiecki pracodawca, z którym współpracujemy od ponad roku, oferuje Państwu godziwe i atrakcyjne warunki pracy. Miesięczne wynagrodzenie ok. 2.000 euro brutto plus możliwe nadgodziny, plus ok. 600 euro netto dodatku rozłąkowego na rękę oraz ewentualny bonus od pracodawcy, umowę o pracę, możliwość nadgodzin. Zatrudnionym kandydatom przysługują również dodatkowe świadczenia, z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Preferowani kandydaci:
LAKIERNIK NATRYSKOWY
LAKIERNIK PROSZKOWY
MECHANIK SAMOCHODOWY z doświadczeniem w lakierowaniu

Miejsce pracy: lakiernia w Niemczech.

Obowiązki:
Lakierowanie natryskowe samochodów, proszkowe części maszyn i narzędzi użytkowych

Niemiecki pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Miesięczne wynagrodzenie brutto: ok. 2.000 euro
Plus ok. 600 euro netto rozłąkowego na rękę
Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Odpłatne zakwaterowanie
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Jak złożyć swoją aplikację

Sposób aplikowania:
* CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
* Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy, innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
z adnotacją: LAKIERNIK TW

Uprzejmie informujemy, iż znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym jest warunkiem koniecznym, by wziąć udział w procesie rekrutacji. Poziom języka będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Oddział główny: Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 790 592 719
Filia w Legnicy:
ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro
nr tel. 76 8660555, tel. kom. 0796 094 302
Tu znajdziesz wszystkie nasze oferty pracy www.koncepcja.eu