Szybkie linki

Operator Maszyn Zbrojarskich CNC, Warszawa

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Warszawa
  • Ważne od: 13-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

• udokumentowane doświadczenie zawodowe jako operator maszyn zbrojarskich – warunek konieczny
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• odpowiedzialność i sumienność
• gotowość do pracy w trudnych warunkach w hangarze budowlanym
• dokładność i precyzja
• dobra kondycja fizyczna

Dodatkowe informacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• produkcja przestrzennych elementów zbrojenia z prętów zbrojeniowych
• przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych
• obsługa maszyn zbrojarskich (CNC) typu MEP: Format 14 i Syntax
• praca w hangarze

OFERUJEMY:
• umowę o pracę tymczasową
• pracę na terenie Warszawy (Białołęka)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zakwaterowanie we własnym zakresie

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem nr referencyjnego w tytule wiadomości na adres:
praca.warszawa@gigroup.com

Gi Group Sp. z o.o.
Nowogrodzka 47a, 7 piętro
00-695 Warszawa
www.gigroup.com.pl

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.