Szybkie linki

Spawacz, Gorzów Wielkopolski

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gorzów Wielkopolski
  • Ważne od: 16-07-2012
  • Ważne do: 31-10-2012

Wymagane umiejętności

min. 1 rok doświadczenie zawodowego w procesie spawania,
umiejętność spawania półautomatem spawalniczym w osłonie gazu,
aktualne uprawnienia zawodowe/Certyfikat ,
doświadczenie w spawaniu blach o grubości od 1,5 mm do 6,00 mm,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
wyobraźnia przestrzenna,
wysoka kultura wykonywanej pracy i świadomość wykonywania produktów wysokiej jakości,
zdolności manualne,
umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje

Zadania:
Spawanie i montaż początkowy sejfów oraz kas pancernych.

Firma oferuje:
interesującą pracę w młodym dynamicznym zespole,
budowanie doświadczenia związanego z pracą,
możliwości rozwoju, dokształcania i podnoszenia kwalifikacji,
odpowiednie do wymagań wynagrodzenie,
możliwość zakwaterowania.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV w terminie do 31.07.2012 r. na adres:

Inter-Sicherheits-Service Sp. z o.o.
66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Kobylogórska 2
Tel.095 7336923;
e-mail: rekrutacja@iss.net.pl

Jednocześnie informujemy, iż przesłanych aplikacji nie zwracamy. Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzitylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie z portalu Praca.pl