Szybkie linki

Spawacz 111, 135, 135/138 (MMA,MAG), Goleniów

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Goleniów
  • Ważne od: 23-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

- minimum kilkuletnie doświadczenie jako spawacz z uprawnieniami

- uprawnienia spawalnicze, odpowiednio: 111 (MMA), 135 (MAG), 135/138 (MAG)

- samodzielność i dyscyplina pracy

- dyspozycyjność i mobilność

Dodatkowe informacje

Obowiązki:

- Wykonanie spoin na rurze DN800

- Raportowanie ilości wykonananej pracy

- Nadzór nad prawidłową pracą urządzenia spawalniczego

- Dodatkowe prace zlecone przez przełożonego

Jak złożyć swoją aplikację

Zapraszamy Kandydatów do przesyłania CV na adres:

praca@pol-aqua.com.pl

z adnotacją w tytule OFERTA NR PA-2012/07/20-SPAWACZ