Szybkie linki

Spawacz TIG, Tuchom (okolice Gdyni)

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Tuchom (okolice Gdyni)
  • Ważne od: 24-07-2012
  • Ważne do: 30-09-2012

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPAWACZ TIG 141

Obowiązki:
Spawanie wymienników ciepła metodą TIG 141 (cienkie elementy blaszek i rur)
Wzrokowa kontrola spoin

Praca wykonywania jest w Tuchomiu obok Gdyni, nie zapewniamy zakwaterowania.

Wymagania
Min. 2 letnie doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą TIG

Ważne certyfikaty spawalnicze
Precyzja w spawaniu (spoiny sprawdzane są na każdym etapie produkcji)

Jak złożyć swoją aplikację

osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@myaic.com