Szybkie linki

Spawacz MIG & MAG, Finlandia, Heinavesi

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Finlandia, Heinavesi
  • Ważne od: 31-08-2012
  • Ważne do: 31-10-2012

posiadanie aktualnych uprawnień i umiejętności w spawaniu metodą MIG, MAG, (+ TIG),
doświadczenie w spawaniu małych elementów (grubość - poniżej 3 mm),
komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
zaświadczenie o niekaralności (lub gotowość do zorganizowania wniosku w przeciągu jednego tygodnia),
prawo jazdy.

UWAGA! Podjęcie pracy w Finlandii jest możliwe tylko i
wyłącznie wtedy, gdy kandydat potrafi komunikować się w języku angielskim! Nie
ma możliwości wyjazdu bez znajomości języka.

Dodatkowe informacje

OPIS STANOWISKA:
spawanie metodą MIG & MAG,
spawanie stali metodą TIG - dodatkowy atut,
spawanie i montaż małych elementów.

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 12,79 euro/h brutto (1400 - 2000 euro netto),
pracę od zaraz na okres min. 7 miesięcy,
pracę w systemie zmianowym,
organizację przelotu z Warszawy do Helsinek,
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
stałą opiekę polskiego koordynatora.

Jak złożyć swoją aplikację

KONTAKT:
Oferta jest ważna do 31.08.2012 r.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim i angielskim na adres e-mail z dopiskiem MMT/FIN/0812.
Agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr cert. 136) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 160, 30-212 Kraków
Tel.: 12 625 16 10
E-mail: rekrutacja.czeszyk@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Ogłoszenie z portalu Praca.pl