Szybkie linki

Spawacz, Niemcy, różne lokalizacje

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy, różne lokalizacje
  • Ważne od: 30-09-2012
  • Ważne do: 15-10-2012

Wymagane umiejętności

Wymagania:

• Udokumentowane kilkuletnie świeże doświadczenie na tym stanowisku
• Umiejętności spawalnicze (potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami).
• Umiejętność wykonywania połączeń spawanych rur stalowych o różnych średnicach wszystkimi metodami, a w szczególności 141 oraz 311.
• Doświadczenie w samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego.
• Mile widziane międzynarodowe doświadczenie.
• Dbałość o wysoki poziom prac spawalniczych oraz terminowość wykonywanych zadań.
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Dodatkowe informacje

Opis Stanowiska:

• Praca przy montażu i spawaniu różnych instalacji przemysłowych, rurociągowych, instalacji grzewczych, sanitarnych, wody lodowej itp.
• Praca związana z wykonywaniem spawów na rurach z różnych materiałów i różnych średnicach w wybranych metodach (głównie 111, 141, 311).

Jak złożyć swoją aplikację

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie i wyników.
• Docelowo możliwość pracy na różnych projektach zarówno w Niemczech, jak i w Polsce.
• Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz transport do i z miejsca pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłane aplikacji (cv oraz kopia świadectwa pracy, certyfikatów i uprawnień) wraz z podaniem w tytule wiadomości stanowiska lubi numeru referencyjnego na adres mailowy Instal – Rem S.A. w Rzeszowie.

Kontakt:
• zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie:
rekrutacja-olsztyn@instal-rem.eu
• lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie,:
rekrutacja-radomsko@instal-rem.eu
• dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie
rekrutacja@instal-rem.eu

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/