Szybkie linki

Spawacz 136, Gdańsk

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk
  • Ważne od: 25-09-2012
  • Ważne do: 30-11-2012

Wymagane umiejętności

Zadania:

- spawanie ścian grubościennych z grupy materiałowej 1.1

- spawanie sekcji, kadłubów

Wymagania:

- aktualne uprawnienia spawalnicze wg normy EN 287 potwierdzone certyfikatem spawalniczym

- certyfikat wydany przez PRS, DNV, GL, BV, Lloyd lub inny

- umiejętności spawania procesem 136

- sumienność

- terminowość

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w firmie, która jest jednym z liderów na rynku stoczniowym w Polsce

- wynagrodzenie: podstawa + premia, nagrody

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji @:
mariusz.grzesik@workservice.pl