Szybkie linki

Monter konstrukcji stalowych, pomorskie/zachodniopomorskie

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: pomorskie/zachodniopomorskie
  • Ważne od: 27-09-2012
  • Ważne do: 30-11-2012

Wymagane umiejętności

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na danym stanowisku
Zaangażowanie w wykonywane prace
Gotowość do wyjazdów służbowych
Techniczna i praktyczna znajomość budowy konstrukcji stalowych - mostowych

Dodatkowe informacje

Zadania:
Spawanie konstrukcji mostu
Łączenia spoinami czołowymi jak i pachwinowymi, spawy poddawane sprawdzeniu UT i RT
prace spawalnicze w woj. Pomorskim – około 3 tygodni
montaż w woj. Zachodniopomorskim – około 3 tygodni

Jak złożyć swoją aplikację

Oferujemy:
zapewniamy mieszkanie na budowie w zachodniopomorskim
łącznie około 1,5 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia
wyżywienie na koszt pracownika
stawka w woj. pomorskim 25-30 zł brutto, stawka na delegacji 25-35 zł brutto
praca od zaraz

Proszę o przesyłanie CV i skanu certyfikatów na adres kasia@gpconsultants.eu