Szybkie linki

Technolog Spawalnik, Centralna i Zachodnia Polska

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Centralna i Zachodnia Polska
  • Ważne od: 12-10-2012
  • Ważne do: 30-11-2012

Wymagane umiejętności

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub minimum średnie
• Wiedza techniczna z zakresu: spawalnictwa, inżynierii materiałowej,
• Doświadczenie w realizacji budowy rurociągów stalowych do paliw ciekłych lub gazowych o średnicach powyżej DN 500
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dyplom IWT/EWT – wymóg konieczny
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym,
• Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office oraz oprogramowanie specjalistyczne),
• Samodzielność i zaangażowanie,
• Wysoka dyspozycyjność.

Dla naszego Klienta firmy o 40 letniej tradycji z sektora budownictwa inżynieryjnego w branży gazowniczej, która realizuje inwestycje na zasadzie Generalnego Wykonawstwa, Podwykonawstwa lub Konsorcjum poszukujemy osoby na stanowisko

Technolog Spawalnik
Miejsce pracy: Polska Centralna i Zachodnia
Nr ref.: TS/MT/2012

Osoba na tym stanowisku dołączy do projektu inwestycyjnego gazociągów Gustorzyn – Odolanów oraz Szczecin – Lwówek.

Zakres obowiązków:
• Tworzenie technologicznej dokumentacji prac spawalniczych
• Prowadzenie uznania technologii spawania wg. norm przedmiotowych
• Nadzorowanie napraw uszkodzonych elementów stalowych
•Opracowywanie instrukcji technologicznych spawania , instrukcji roboczych, planów spawania, planów kontroli , badań i innych dokumentów wymaganych przez procedury oraz instrukcje Zintegrowanego Systemu Zarządzania obowiązującego w Spółce,

Nasz Klient oferuje:
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stabilną zatrudnienie w firmie o ugruntowane pozycji
• Atrakcyjne wynagrodzenie;

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres marek.templer@globetek.pl z zaznaczeniem nr referencyjnego w tytule maila.
Tel 22 468 85 07

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.