Szybkie linki

Inżynier spawalnictwa, Poznań

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Poznań
  • Ważne od: 16-10-2012
  • Ważne do: 15-11-2012

wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (w zakresie spawalnictwa, inżynierii materiałowej) min. 3 lata
doświadczenia w zakresie technik łączenia, spawania MIG/MAG, TIG (stal), nadzorze procesu spawalniczego oraz tworzeniu technologii spawalniczej, doświadczenie w certyfikacji na CL2-EN 15085, praca przy produkcji konstrukcji stalowej.
certyfikat EWS
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
znajomość obowiązujących norm w zakresie uzyskania i weryfikacji uprawnień spawalniczych zakładu oraz spawaczy (SLV, UDT)
posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
obsługa programu AUTOCAD, MS Office, Exel

Dodatkowe informacje

Obowiązki:
opracowywanie planów i instrukcji technologicznych w zakresie spawalnictwa
kształtowanie i optymalizacja procesów spawania
nadzór i kontrola nad materiałami podstawowymi i dodatkowymi
kontrola materiałów spawalniczych zgodnie z WPS
prowadzenie niezbędnej dokumentacji wykonawczej i końcowej
dbałość o terminową realizację szkoleń podległych pracowników
prowadzenie walidacji procesów spawania
odbiór wizualny złączy spawanych i zgłaszanie wykonywanych spoin do dalszych badań nieniszczących

Jak złożyć swoją aplikację

Wyślij na adres: biuro@dagat.com.pl